ClickCease
*OKAZJA* darmowy dekoder Android >>> TUTAJ
SKLEP ONLINE - KATEGORIE

Abonament 365dni + DARMOWY dekoder Android

Abonament 365dni + DARMOWY dekoder Android

Abonament 365dni + DARMOWY dekoder ANDROID LAN/WiFi


PROMOCJA NA WAKACJE! Niższa cena na pakiet dekoder+abonament


Dekoder ANDROID to uniwersalny hybrydowy odtwarzacz plików multimedialnych posiadający super-kompaktowe rozmiary, umożliwia odtwarzanie wideo o wysokiej rozdzielczości do Full HD i UHD (1080p oraz 4k2k) oraz może być on wykorzystany, jako odtwarzacz kanałów telewizji cyfrowej. Wbudowany Google Play, Kodi i wiele innych aplikacji z platformy Android.


W komplecie otrzymujesz: Abonament na 365dni oraz DARMOWY dekoder Android LAN/WiFi + pilot + zasilacz + kabel HDMI + kabel LAN Cat5


Urządzenie posiada również możliwość instalowania swoich własnych aplikacji Android. Dekoder nie ma opcji nagrywania PolskaTV na USB drive. Nie oferujemy pomocy technicznej na inne aplikacje niż PolskaTV. Pomoc techniczna obejmuje jedynie serwis PolskaTV. Do poprawnego odbioru wymagany jest szybki i nielimitowany domowy internet minimum 50mbps. PolskaTV nie działa na bezprzewodowym internecie 5G/LTE. PolskaTV nie działa na terenie Polski.


Klient płaci za Abonament na 365-dni. W promocji kupujący otrzymuje darmowy dekoder!

Dekoder jest za darmo, klient opłaca jedynie koszty wysyłki dekodera (S&H).


Dekoder posiada wbudowany port LAN oraz WiFi [kabel Cat5/6] UWAGA: PODŁĄCZ DEKODER DO INTERNETU ZA POMOCĄ KABLA LAN Cat5. KABEL LAN Cat5 JEST W KOMPLECIE Z DEKODEREM. Najpewniejsze połączenie do Internetu gwarantowane jest przez kabel LAN. Połączenie WiFi jest niestabilne i niepewne, nie gwarantuje poprawnego odbioru kanałów PolskaTV. Nasz serwis nie poleca podłączania dekoderów do Internetu przez WiFi.


Nie oferujemy pomocy technicznej jeśli dekoder podłączony jest przez WiFi.


GWARANCJA: 90dni na dekoder, 30dni na pilota/zasilacz


UWAGA: BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU ABONAMENTÓW !!! [bez wyjątków]

NOTE: NO RETURNS FOR THIS PRODUCT !!! [no exceptions]


The decoder has a built-in LAN port and WiFi [for Cat5/6 wire] NOTE: CONNECT THE DECODER TO THE INTERNET WITH A LAN Cat5 CABLE (included). The most reliable internet connection is guaranteed by a LAN cable. The WiFi connection is unstable and uncertain, it does not guarantee the correct reception of PolskaTV channels. Our service does not recommend connecting decoders to the Internet via WiFi.


We do not offer technical support if the decoder is connected via WiFi.


***Parametry Techniczne***

CPU: Amlogic S905W Quad-core Cortex A7 1.5GHz 64bit
GPU: Penta-Core
OS: Android 7.1.2
1GB DDR RAM
8GB eMMC ROM
USB 2.0 * 2
USB disk and USB HDD supported
Card reader: TF cards
Support the latest HEVC (H.265) decoding
Support the latest VP9 decoding
Support 4K*2K Super HD video


"Kompatybilność odtwarzacza z tym czy innym sprzętem (sprzęt A/V, sprzęt sieciowy, napędy itd.) może zależeć od konkretnych modeli, sposobu podłączenia, sposobu konfiguracji odtwarzacza i wyposażenia oraz innych czynników. Kompatybilność odtwarzacza z każdym sprzętem nie jest gwarantowana. Kompatybilność odtwarzacza z tą czy inna treścią multimedialną (pliki, dyski itd.) może zależeć od konkretnego kodowania treści multimedialnych, konkretnych ustawień odtwarzacza i podłączonego do niego sprzętu, a także od innych czynników. Przedstawione zdjęcia mogą w pełni nie odzwierciedlać realnego wyglądu zewnętrznego odtwarzacza. Dokładność przedstawionych informacji nie jest gwarantowana, specyfikacja może ulec zmianie w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia."


  • Kod produktu: 365dni+ANDROID-mbox-PROMO
  • Dostępność: W magazynie
Promocja kończy się:
  • $300.00
  • $230.00

Tagi: polska telewizja, dekoder, polskatv, android, darmowy dekoder, dekoder za darmo, abonament na rok, roczny abonament, promocja, promocja limitowana, dekoder android za darmo