SKLEP ONLINE - KATEGORIE

Dekoder ANDROID - bez abonamentu

Dekoder ANDROID - bez abonamentu

Dekoder ANDROID - bez abonamentu

Dekoder ANDROID to uniwersalny hybrydowy odtwarzacz plików multimedialnych posiadający super-kompaktowe rozmiary, umożliwia odtwarzanie wideo o wysokiej rozdzielczości do Full HD i UHD (1080p oraz 4k2k) oraz może być on wykorzystany, jako odtwarzacz kanałów telewizji cyfrowej. Wbudowany Google Play, Netflix, Kodi i wiele innych aplikacji. Dekoder posiada 14-dniowe Archiwum oraz Wideotekę.


W komplecie z dekoderem NIE MA ABONAMENTU. Żeby oglądać PolskaTV potrzebujesz abonament.


Posiada również możliwość instalowania swoich własnych aplikacji Android. Dekoder nie ma opcji nagrywania PolskaTV na USB drive. Nie oferujemy pomocy technicznej na inne aplikacje niż PolskaTV. Pomoc techniczna obejmuje jedynie serwis PolskaTV. Do poprawnego odbioru wymagany jest szybki i nielimitowany domowy internet minimum 15mbps na kanały HD lub 7mbps na kanały standardowe. UWAGA: gwarancja 90-dni na dekoder, 30-dni na pilota i zasilacz.


W komplecie otrzymujesz: Dekoder Android + pilot + zasilacz + kabel HDMI +kabel LAN Cat5


Dekoder posiada wbudowany port LAN [ na kabel Cat5/6 ] oraz WiFi [bezprzewodowy] UWAGA: PODŁĄCZ DEKODER DO INTERNETU ZA POMOCĄ KABLA LAN Cat5/6. Najpewniejsze połączenie do Internetu gwarantowane jest przez kabel LAN. Połączenie WiFi jest niestabilne i niepewne, nie gwarantuje poprawnego odbioru kanałów PolskaTV. Nasz serwis nie poleca podłączania dekoderów do Internetu przez WiFi. Nie oferujemy pomocy technicznej jeśli dekoder podłączony jest przez WiFi. Uwaga: w niektórych przypadkach włączone dwa lub trzy dekodery ANDROID nie chcą razem działać i opcja multiroom nie działa.


UWAGA: gwarancja 90-dni na dekoder, 30-dni na pilota i zasilacz


***Parametry Techniczne***

CPU: Amlogic S905W Quad-core Cortex A7 1.5GHz 64bit
GPU: Penta-Core
OS: Android 7.1.2
1GB DDR RAM
8GB eMMC ROM
USB 2.0 * 2
USB disk and USB HDD supported
Card reader: TF cards
Support the latest HEVC (H.265) decoding
Support the latest VP9 decoding
Support 4K*2K Super HD video


"Kompatybilność odtwarzacza z tym czy innym sprzętem (sprzęt A/V, sprzęt sieciowy, napędy itd.) może zależeć od konkretnych modeli, sposobu podłączenia, sposobu konfiguracji odtwarzacza i wyposażenia oraz innych czynników. Kompatybilność odtwarzacza z każdym sprzętem nie jest gwarantowana. Kompatybilność odtwarzacza z tą czy inna treścią multimedialną (pliki, dyski itd.) może zależeć od konkretnego kodowania treści multimedialnych, konkretnych ustawień odtwarzacza i podłączonego do niego sprzętu, a także od innych czynników. Przedstawione zdjęcia mogą w pełni nie odzwierciedlać realnego wyglądu zewnętrznego odtwarzacza. Dokładność przedstawionych informacji nie jest gwarantowana, specyfikacja może ulec zmianie w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia."


  • Kod produktu: android-box-v3.1
  • Dostępność: W magazynie
  • $60.00
  • $50.00

Tagi: dekoder, polskatv, android

JAK NAS OGLĄDAĆ ?