ClickCease
SKLEP ONLINE - KATEGORIE

Dekoder ANDROID LAN/WiFi - bez abonamentu

Dekoder ANDROID LAN/WiFi - bez abonamentu

Dekoder ANDROID LAN/WiFi - bez abonamentu

Dekoder ANDROID to uniwersalny hybrydowy odtwarzacz plików multimedialnych posiadający super-kompaktowe rozmiary, umożliwia odtwarzanie wideo o wysokiej rozdzielczości do Full HD i UHD (1080p oraz 4k2k) oraz może być on wykorzystany, jako odtwarzacz kanałów telewizji cyfrowej. Wbudowany Google Play, Kodi i wiele innych aplikacji z platformy Android.


W komplecie otrzymujesz: dekoder Android LAN/WiFi + pilot + zasilacz + kabel HDMI + kabel LAN Cat5


Urządzenie posiada również możliwość instalowania swoich własnych aplikacji Android. Dekoder nie ma opcji nagrywania PolskaTV na USB drive. Nie oferujemy pomocy technicznej na inne aplikacje niż PolskaTV. Pomoc techniczna obejmuje jedynie serwis PolskaTV. Do poprawnego odbioru wymagany jest szybki i nielimitowany domowy internet minimum 50mbps. PolskaTV nie działa na bezprzewodowym Internecie 5G/LTE. PolskaTV nie działa na terenie Polski.


W komplecie z dekoderem NIE MA ABONAMENTU. Żeby oglądać PolskaTV potrzebujesz abonament.

Dekoder posiada wbudowany port LAN oraz WiFi [kabel Cat5/6] UWAGA: PODŁĄCZ DEKODER DO INTERNETU ZA POMOCĄ KABLA LAN Cat5. KABEL LAN Cat5 JEST W KOMPLECIE Z DEKODEREM. Najpewniejsze połączenie do Internetu gwarantowane jest przez kabel LAN. Połączenie WiFi jest niestabilne i niepewne, nie gwarantuje poprawnego odbioru kanałów PolskaTV. Nasz serwis nie poleca podłączania dekoderów do Internetu przez WiFi.

Nie oferujemy pomocy technicznej jeśli dekoder podłączony jest przez WiFi.


GWARANCJA: 90dni na dekoder, 30dni na pilota/zasilacz


The decoder has a built-in LAN port and WiFi [for Cat5/6 wire] NOTE: CONNECT THE DECODER TO THE INTERNET WITH A LAN Cat5 CABLE (included). The most reliable internet connection is guaranteed by a LAN cable. The WiFi connection is unstable and uncertain, it does not guarantee correct reception of PolskaTV channels. Our service does not recommend connecting decoders to the Internet via WiFi.

We do not offer technical support if the decoder is connected via WiFi.


***Parametry Techniczne***

CPU: