SKLEP ONLINE - KATEGORIE

Dekoder OASIS4K - bez abonamentu

Out Of Stock Dekoder OASIS4K - bez abonamentu

DEKODERY WYPRZEDANE

CZEKAMY NA NOWĄ DOSTAWĘ


Dekoder OASIS4K (model: mk2) to uniwersalny hybrydowy odtwarzacz plików multimedialnych posiadający kompaktowe rozmiary, umożliwia odtwarzanie wideo o wysokiej rozdzielczości do Full HD i UHD (1080p oraz 4k2k) oraz może być on wykorzystany jako odtwarzacz kanałów telewizji cyfrowej. Jest to dedykowany dekoder do odbioru PolskaTV. Posiada przyjemne MENU które jest łatwe w obsłudze oraz doskonały interfejs użytkownika od strony ustawień dekodera. W obsłudze dekoder ten jest zbliżony do popularnych dekoderów DUNE. Dekoder posiada 14-dniowe Archiwum oraz Wideotekę.


UWAGA: gwarancja 365-dni na dekoder, 90-dni na pilota i zasilacz.


Dekoder nie posiada możliwości instalowania swoich własnych aplikacji ale ma kilka zainstalowanych fabrycznie popularnych aplikacji. Dekoder nie ma opcji nagrywania na USB drive. Nie oferujemy pomocy technicznej na te inne aplikacje niż PolskaTV. Pomoc techniczna obejmuje jedynie serwis PolskaTV. Do poprawnego odbioru wymagany jest szybki i nielimitowany domowy internet minimum 15mbps na kanały HD lub 7mbps na kanały standardowe. Kolor dekodera jest CZARNY a nie jak na zdjęciu biały.


W komplecie otrzymujesz: Dekoder Oasis4K (mk2) + pilot + zasilacz + kabel HDMI


Dekoder posiada wbudowany port LAN [ na kabel Cat5/6 ] oraz WiFi [bezprzewodowy] UWAGA: PODŁĄCZ DEKODER DO INTERNETU ZA POMOCĄ KABLA LAN Cat5/6. Najpewniejsze połączenie do Internetu gwarantowane jest przez kabel LAN. Połączenie WiFi jest niestabilne i niepewne, nie gwarantuje poprawnego odbioru kanałów PolskaTV. Nasz serwis nie poleca podłączania dekoderów do Internetu przez WiFi. Nie oferujemy pomocy technicznej jeśli dekoder podłączony jest przez WiFi.


UWAGA: W komplecie z dekoderem NIE MA ABONAMENTU. Żeby oglądać PolskaTV potrzebujesz abonament.


The decoder has a built-in LAN port [for Cat5 / 6 cable] and WiFi [wireless] NOTE: CONNECT THE DECODER TO THE INTERNET WITH A LAN Cat5/6 CABLE. The most reliable internet connection is guaranteed by a LAN cable. The WiFi connection is unstable and uncertain, it does not guarantee correct reception of PolskaTV channels. Our service does not recommend connecting decoders to the Internet via WiFi. We do not offer technical support if the decoder is connected via WiFi.


*** Parametry Techniczne ***

model Oasis One mk2 [ nazwa handlowa OASIS4K ]

OS Android 6.0.1/7.1.1 (AOSP)

Copy protection HDCP 1.4/2.2

Power Supply 5V, 2A

SD Card Up to 32Gb

USB 2xUSB 2.0

Bluetooth 4.1 with BLE support

Wi-Fi 2.4/5GHz b/g/n/ac

Ethernet 10/100MBps

Analog Outputs Composite video and stereo audio

Digital Outputs HDMI 2.0a

Flash 8GB eMMC

RAM 1GB DDR3

GPU ARM Mali 450 Penta Core up to 750MHz (DVFS)

CPU Amlogic S905X Quad Core up to 1,5GHz (DVFS)



"Kompatybilność odtwarzacza z tym czy innym sprzętem (sprzęt A/V, sprzęt sieciowy, napędy itd.) może zależeć od konkretnych modeli, sposobu podłączenia, sposobu konfiguracji odtwarzacza i wyposażenia oraz innych czynników. Kompatybilność odtwarzacza z każdym sprzętem nie jest gwarantowana. Kompatybilność odtwarzacza z tą czy inna treścią multimedialną (pliki, dyski itd.) może zależeć od konkretnego kodowania treści multimedialnych, konkretnych ustawień odtwarzacza i podłączonego do niego sprzętu, a także od innych czynników. Przedstawione zdjęcia mogą w pełni nie odzwierciedlać realnego wyglądu zewnętrznego odtwarzacza. Dokładność przedstawionych informacji nie jest gwarantowana, specyfikacja może ulec zmianie w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia."


  • Kod produktu: oasis4k-box
  • Dostępność: Out Of Stock
  • $150.00

Tagi: dekoder, polskatv, oasis 4K, oasis, oasis one mk2

JAK NAS OGLĄDAĆ ?