MULTIROOM

Funkcja umożliwiająca oglądanie telewizji na kilku telewizorach jednocześnie używając tylko jednego abonamentu. Możliwość oglądania w tej samej chwili różnych kanałów. Jednoczesne korzystanie z abonamentu na wielu telewizorach jest możliwe tylko pod warunkiem, że wszystkie dekodery mają dostęp do internetu za pośrednictwem tej samej linii (jednego adresu IP). Po prostu, muszą one być podłączone do tego samego routera.

 

Co warto wiedzieć o "Multiroom"?

"Multiroom" jest aktywny z każdym zakupionym abonamentem.

Nie ma potrzeby "aktywowania" tej opcji ponieważ jest ona domyślnie włączona z każdym abonamentem.

Każdy telewizor, na którym ma być używana PolskaTV wymaga osobnego dekodera.

 

Aby skorzystać z subskrypcji na dwóch lub trzech telewizorach, trzeba posiadać dwa lub trzy razy większą przepustowość połączenia internetowego. Aby bezproblemowo oglądać PolskaTV na jednym telewizorze zalecamy połączenie internetowe o szybkości co najmniej 15mbps. Gdy używasz dwóch telewizorów, wskaźniki te powinny być 25-30mbps. Kiedy korzystasz z trzech telewizorów - ponad 50mbps minimum. Nie zapominaj że oprócz PolskaTV w Twoim domu korzystasz prawdopodbnie z Internetu na innych urządzeniach [smartTV, laptopy, iPady, telefony komórkowe, gry typu xbox/playstation itp]. One też pobierają Internet!... i to sporo!

 

Jak możesz używać opcję "Multiroom"?

Możesz oglądać na 3 telewizorach w tym samym czasie korzystając z tylko jednego abonamentu uruchomionego na maksymalnie 3 dekoderach. Mogą to być różne dekodery: MAG, DUNE, OASIS, ANDROID. Wszystkie dekodery MUSZĄ być podłączone do tego samego routera/internetu.

 

#Będzie działać:

1 komputer

1 dekoder

2 dekodery

3 dekodery

 

#Nie będzie działać:

2 komputery

3 komputery

dekoder + komputer

 

Dodatkowa informacja: najpewniejsze połączenie z internetem jest gwarantowane tylko przez połączenie dekodera poprzez kabel Ethernet LAN do routera. Zawsze sugerujemy podłączyć dekodery do Internetu przez kabel LAN. Połączenie WiFi nie jest stabilne i nie gwarantuje 100% jakości przy odbiorze PolskaTV. Jeśli dekoder masz podłączony do Internetu bezprzewodowo WiFi i telewizja "zacina się" to podłącz go za pomocą kabla Ethernet LAN do routera.

Nasza pomoc techniczna nie obejmuje problemów związanych z niedoskonale (niestety!) działającą siecią WiFi.

 

Opcja MULTIROOM działa na dekoderach MAG/DUNE/OASIS/ANDROID

Opcja MULTIROOM NIE DZIAŁA na komputerach PC/Mac/iPad

 

 

Życzymy bezawaryjnego oglądania!

PolskaTelewizjaUSA.com | team

Początek strony