ClickCease
*OKAZJA* darmowy dekoder Android >>> TUTAJ

INFORMACJE


0. JAK OGLĄDAĆ PolskaTV?


PolskaTV możesz oglądać na komputerze PC (dekoder nie jest potrzebny!). Wystarczy zainstalować aplikację (player) na komputerze, wpisać kody (Abonament i Hasło) i gotowe! Oglądasz PolskaTV! Możesz też skorzystać i oglądać przez popularne urządzenie (które być może już posiadasz) Amazon Fire Stick. Wystarczy zainstalować na nim naszą aplikację! Dodatkowo jeśli już posiadasz nowy telewizor SONY (system Android) to w tym przypadku nie potrzebujesz dekodera, wystarczy zainstalować naszą aplikację (APK), wpisać Abonament i gotowe! Inne opcje to oglądanie za pomocą DEKODERA. W chwili obecnej możesz oglądać przez dekodery DUNE, OASIS i Android (zobacz tutaj). W przypadku dekoderów DUNE urządzenie musi posiadać oryginalne oprogramowanie (software), nie może być to dekoder z innej firmy z podobnym serwisem (nie będzie działać, inne firmy blokują te urządzenia). W przypadku dekoderów DUNE wystarczy zainstalować naszą aplikację i gotowe! Po wpisaniu Abonamentu oglądasz PolskaTV! Dekodery zakupione na naszej stronie internetowej DUNE, OASIS i Android są już gotowe do działania. Wystarczy urządzenie podłączyć do Internetu/telewizora/prądu, wpisać Abonament i gotowe! W chwili obecnej nie mamy opcji oglądania przez telefon/tablet. Nie ma planów technicznych na rozwijanie aplikacji na telefony/tablety iOS/Android. Oglądanie na telewizorze przez dekoder/komputer to główny zalecany sposób korzystania z naszego serwisu. Polecamy telewizor, pilot w garści i pełny relaks. Dzięki temu możesz w pełni korzystać i być zadowolonym z serwisu PolskaTV.


1. Co potrzebuję żeby oglądać PolskaTV?


PolskaTV działa przez Internet! Nie jest potrzebna antena SAT ani kablówka. Podstawą poprawnego odbioru jest szybki domowy Internet bez limitu, minimum 50mbps. Musi to być internet DSL, kablowy (kablówka) lub fiber optic (światłowód). Nie może to być internet mikrofalowy (radiowy), bezprzewodowy (antena skierowana na inną antenę) lub z firm komórkowych 5G/LTE (Tmobile, ATT, Verizon itp) Te opcje nie gwarantują poprawnego odbioru PolskaTV. Im Internet szybszy tym pewniejszy odbiór telewizji, dodatkowo nowoczesny router to plus! [jeśli router jest starszy niż 2-3 lata to sugerujemy wymianę na nowy] Żeby bezproblemowo oglądać kanały HD wymagana jest prędkość 50mbps minimum na dekoder. Jeśli masz w domu dodatkowe urządzenia podłączone do Internetu to 50mbps może okazać się za mało! Te dodatkowe domowe urządzenia pobierają sporo internetu, wtedy sugerujemy zwiększenie szybkości Internetu. Żeby oglądać PolskaTV na ekranie telewizora potrzebujesz dekoder + abonament. Jeśli planujesz oglądać TYLKO na komputerze lub za pomoca Amazon Fire Stick to potrzebujesz TYLKO abonament. Jeśli już jesteś naszym klientem i już masz swój dekoder to potrzebujesz zakupić TYLKO abonament. PolskaTV nie działa na terenie Polski.
Na rynku pojawił się w ofercie domowy BEZPRZEWODOWY Internet 5G/LTE  z firmy T-Mobile / AT&T / Verizon i innych - Internet ten nie nadaje się do odbioru PolskaTV i generalnie LiveTV (live stream TV, IPTV) - Jest o tym informacja na stronie T-Mobile że internet nie spełnia wymogów do IPTV (tym jest PolskaTV i każdy inny stream telewizji na żywo) - Firma T-Mobile uprzedza że Internet nie nadaje się do odbioru telewizji na żywo (LiveTV stream). Do poprawnego odbioru PolskaTV nadaje się tylko i wyłącznie normalny NIELIMITOWANY domowy internet "kablowy" lub "światłowód" (fiber optic) od lokalnych dostawców. Minimum 50mbps, jeśli w domu masz więcej urządzeń podłączonych do Internetu (na pewno masz!) to prędkość musi być zdecydowanie szybsza.


ZANIM ZAKUPISZ upewnij się co do posiadanego internetu. ZANIM ZAKUPISZ potestuj za darmo nasz serwis.
2. Jak dokonać zakupu PolskaTV na stronie internetowej?Informacja krok-po-kroku jak dokonać bezstresowo zakupu na naszej stronie internetowej >>> TUTAJ


3. Jak podłączyć dekoder do telewizora i do Internetu?- kabel internetowy LAN Cat5/6  wetknij do routera [do obojętnie którego wolnego portu LAN] i do dekodera

- kabel HDMI [jest w komplecie] wetknij do dekodera i do telewizora do gniazda HDMI w telewizorze

- dekoder podłącz do prądu [zasilacz jest w komplecie]UWAGA! Dekodery podłączone przez WiFi nie podlegają pomocy techniczej, przełącz dekoder na kabel LAN Cat5/6 aby w pełni korzystać z usług jakie oferujemy.


Włącz telewizor i przełącz na odpowiedni INPUT/SOURCE [ten do którego wetknięto kabel HDMI od dekodera] Następnie włącz dekoder przyciskiem POWER na pilocie. Uwaga! niektóre dekodery włączają się automatycznie po podłączeniu zasilacza do prądu. Gotowe! Jeszcze tylko zmiana ustawień, parametry odbioru, wpisanie abonamentu i hasła [login/password] i gotowe! Możesz oglądać PolskaTV! Nowe dekodery zamówione w naszym sklepie są zaprogramowane i gotowe do pracy. Wystarczy tylko wpisać nowe numery login/password! więcej informacji >>> TUTAJ


4. Co zrobić jak pojawi się błąd "brak połączenia" lub "przerywa" podczas oglądania?Oznacza to, ze Twoje połączenie internetowe zostało z jakiegoś powodu przerwane lub jest jakiś problem. Sprawdź czy masz Internet na innych urządzeniach. Jeśli nadal nie działa poprawnie to sprawdź sekcję Pomoc Techniczna FAQ.


5. Nie otrzymuję odpowiedzi na swoje e-maile z PolskaTV - Jaka może być przyczyna?Dokładamy wszelkich starań aby odpowiedzi były szybkie i fachowe.  Używasz jakiegoś programu który kontroluje nadchodzące wiadomości.  Możliwe że program ten usuwa również naszą wiadomość.  Użytkownicy posiadający skrzynki pocztowe w darmowych portalach typu (ATT.NET, sbcglobal, hotmail, interia.pl, onet.pl, wp.pl, ymail itp) powinni mieć na uwadze to, że nadchodzące do nich wiadomości są automatycznie sortowane, filtrowane i z przyczyn niezależnych od nas mogą ich nie otrzymywać.  Jeżeli w ciągu najbliższego czasu nie otrzymasz odpowiedzi na email lub zamówionego abonamentu to sprawdź czy aby wiadomość nasza nie znajduje się w folderze "spam" albo "junk mail".


6. Ile czasu trzeba czekać aby otrzymać zamówiony abonament?


Zamówione abonamenty wysyłane są prawie natychmiastowo (do kilku minut od złożenia zamówienia) po poprawnie złożonym zamówieniu. Abonament będzie wysłany na email który masz zarejestrowany na naszej stronie internetowej. JEŚLI Z JAKIEGOŚ POWODU NIE OTRZYMAŁEŚ EMAILA Z POTWIERDZENIEM ZAMÓWIENIA TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. NIE WYKONUJ PONOWNEGO ZAMÓWIENIA ZANIM NIE SKONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI. Więcej informacji >>> TUTAJŻyczymy bezawaryjnego oglądania!

PolskaTelewizjaUSA.com | team


Największy i najlepszy dobór kanałów telewizyjnych.
Doskonała komunikacja i serwis techniczny dostępny 24/7
Najlepsza oferta telewizji internetowej dostępna dla Polonii na całym świecie!
Dekodery i Abonamenty wysyłamy praktycznie na cały świat!
1
2
SKLEP ONLINE - KATEGORIE