Baza Wiedzy FAQ jest kolekcją odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz artykuły techniczne.
Zanim zgłosisz usterkę zawsze sprawdź czy czasem rozwiązanie twojego problemu nie znajduje się w tej bazie danych.
Dostęp do pełnej Bazy Wiedzy FAQ tylko dla zarejestrowanych klientów.

Jak oglądać na iPad/iPhone

1
2
napisane przez: Mario 03/03/2019 0 komentarze

 

Jak oglądać PolskaTV na iPad / iPhone?

 

UWAGA: PolskaTV jest przeznaczona do oglądaniu w zaciszu domowym na ekranie telewizora przy użyciu dekodera lub smart TV/Amazon stick. Jeśli planujesz oglądać telewizję głównie na telefonie (Android/Apple) to nie jest to dobry pomysł. Aktualnie oglądanie PolskaTV na obu telefonach nie jest w pełni dostępne tak jak na dekoderach. Nie wszystkie kanały i opcje są dostępne tak jak na dedykowanych dekoderach. W chwili obecnej nie ma planów technicznych na rozwijanie aplikacji na telefon Android/Apple. Oglądanie na telewizorze przez dekoder telewizyjny to jest główny zalecany sposób korzystania z naszego serwisu. Prosimy nie zgłaszać usterek serwisowych jeśli coś nie działa jak powinno na telefonach. Obecne aplikacje i linki umożliwiają co prawda w pewnym stopniu korzystanie z naszego serwisu na telefonach ale nie jest polecany sposób korzystania z naszego serwisu. Polecamy telewizor, dekoder i pilot w garści. Dzięki temu możesz w pełni korzystać i być zadowolonym z PolskaTV.

 

 

Instalacja

Nie ma potrzeby instalowania aplikacji

Oglądaj wprost w przeglądarce na swoim iPad/iPhone

kliknij na logo Apple

 

Kliknij tutaj...

 

*ilość dostępnych kanałów na iPad / iPhone jest limitowana

*w chwili obecnej dostępna jest tylko transmisja LIVE

*brak możliwości odtwarzania z Archiwum

 

UWAGA! KOMUNIKAT PODCZAS OGLĄDANIA!  Podczas oglądania może pojawić się taki komunikat [zobacz zdjęcie poniżej]  Oznacza że telefon/tablet nie jest podłączony do sieci lokalnej WiFi.   Należy w tym przypadku podłączyć się/zalogować do swojego domowego routera/WiFi/Internetu. PolskaTV nie będzie działać na internecie 4LTE od firmy dostarczającej sygnał komórkowy.

 

 

 

UWAGA!!!: Jeśli aplikacja nie chce zadziałać, nie działa jak należy (nie widać kanałów itp) lub podczas pracy coś nie działa jak powinno to nie zgłaszaj tego jako usterka serwisowa! Aplikacja ta nie podlega serwisowi wsparcia technicznego. Działa poprawnie na wielu modelach i wersjach Android. Sprawdziliśmy!  Aplikacja dostarczana jest za darmo i nie posiada gwarancji działania/uruchomienia (as is). Oglądanie na urządzeniu Android jest to dodatek, suplement do oglądania na komputerze lub dekoderze. Nie jest integralną częścią naszej oferty a jedynie bezpłatnym dodatkiem który jest jeszcze w fazie modernizacji.

 

Życzymy bezawaryjnego oglądania!

PolskaTelewizjaUSA.com | team