ClickCease
*OKAZJA* darmowy dekoder Android >>> TUTAJ

Wysyłka Towarów

Dostawa i realizacja zamówień - informacje ogólne

 

 

- Abonamenty

Abonamenty wysyłane są PRAWIE NATYCHMIASTOWO po potwierdzeniu płatności kartą płatniczą od momentu złożenia zamówienia. Po poprawnie przeprowadzonej transakcji informacje o Subskrypcji (abonament/hasło to komplet numerów które należy wpisać do dekodera/komputera) wysyłane są PRAWIE NATYCHMIAST (3-5min) na email który podany został podczas rejestracji/zamówienia. Zdarza się że email od nas został wysłany i trafił na email klienta do folderu SPAM lub podobnego (email "podejrzany"). Zanim zadzwonisz do nas w sprawie niewysłanego abonamentu - sprawdź folder SPAM lub podobny. Jeśli mimo to nie otrzymałeś/nie widzisz na emailu zamówionego abonamentu - najpierw skontaktuj się z nami - nie dokonuj ponownego zakupu - kliknij >> TUTAJ.

Przypominamy raz jeszcze - abonamenty są "niezwracalne"

Zakupione abonamenty to nie jest polsky/polbox/polskahd/planety lub inne dziwne pseudo-telewizje! To jest PolskaTV!

 

 

- Dekodery/Akcesoria

Wszystkie zamówienia wymagające "pakowania i fizycznego wysyłania" wysyłane są przez pocztę amerykańską USPS.

 

Wysyłka do USA - Zamówienia dostarczane są na pocztę od nas w ciągu 2-5 dni roboczych po przyjęciu zamówienia. Po wysłaniu przesyłki do klienta wysyłana jest informacja o "tracking number" paczki. Przesyłka z reguły jest 2-4dniowa (poczta zobowiązuje się dostarczyć ją w tym terminie). Przesyłka jest ubezpieczona.

 

Wysyłka poza USA - Zamówienia dostarczane są na pocztę od nas w ciągu 2-5 dni roboczych po przyjęciu zamówienia. Czas trwania wysyłki jest uzależniony od poczy USPS oraz poczty lokalnej i średnio wynosi od 6 do 24dni. W związku z panującą post-pandemiczną sytuacją czas wysyłki może ulec zmianie bez naszego na to wpływu, wysyłka jest uzależniona od USPS i lokalnej poczty. Jeśli tracking number przesyłki pokazuje że "jest w drodze" to my nic nie możemy zrobić aby ten proces przyspieszyć. Dopóki tracking number pokazuje że przesyłka jest w drodze a nie jest zaginiona to nie można z tym nic zrobić. Tylko cierpliwie czekać. Ewentualne opłaty celne "customs" nie są wliczone w ogólny koszt wysyłki. Z reguły przesyłki wysyłane do innych krajów nie są obciążane dodatkowymi opłatami celnymi ale nie gwarantujemy ze lokalna poczta/urząd nie doliczy jakiegoś dodatkowego lokalnego cła/podatku. Przesyłka jest ubezpieczona.

 

nowe logo feb2018 nolink

Największy i najlepszy dobór kanałów telewizyjnych.
Doskonała komunikacja i serwis techniczny dostępny 24/7
Najlepsza oferta telewizji internetowej dostępna dla Polonii na całym świecie!
Dekodery i Abonamenty wysyłamy praktycznie na cały świat!
1
2
SKLEP ONLINE - KATEGORIE